Restaurace Pod lesem

Kvalitní lokální suroviny připravované ve francouzském stylu

Touto jednou větou bychom Vám chtěli představit naši restauraci, ve které Vás rádi přivítáme.

První zmínky o restauraci Pod Lesem v Jílovišti se datují do roku 1840. To bylo dva roky předtím, než v Plzni uvařili první plzeňský Pilsner. V restauraci se událo mnoho historických událostí a vždy byla symbolem kvalitní gastronomie. V této tradici chceme pokračovat.

Baví nás vařit z těch nejčerstvějších surovin, které nacházíme v okolních lesích a přilehlých loukách. Máme dnes vlastního houbaře, který nás zásobuje houbami, lesními bylinami, a vším z lesů a luk. Máme své vlastní včelaře, bylinkáře, dodavatele ryb a pěstitele.

Naším cílem je: “zprostředkování maxima chutí”. Nabízíme pokrmy z tradičních i méně známých surovin, které připravujeme francouzským způsobem přípravy, což zahrnuje zejména důkladné a dlouhé vyvařování, abychom dostali to zmíněné maximum chuti. Tímto se řídíme jak u přípravy stálého jídelního lístku, tak jídel denní nabídky.

Restaurace je plně nekuřácká a kromě vnitřní části pro 80 lidí, nabízíme i posezení na třech venkovních terasách. Pro hosty je k dispozici bezplatná wifi s přístupem na internet.

V případě zájmu lze zajistit svatební hostinu, oslavu, firemní akci, grilovačku či speciální kulinářský program. Je též možné zajistit doprovodný živý hudební program. Možnosti jsou omezeny pouze vaší fantazií!

Nechceme vám diktovat, co máte jíst. Zajímá nás váš názor a vkus. Dejte nám vědět emailem, či na facebooku, jak vám chutnalo, co byste rádi změnili, či jak hodnotíte naší obsluhu.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

 

email:

telefon:

Chcete být informováni o našich novinkách a akcích?


X
Odběr novinek