Oslavy, jednání, soukromé párty… To vše bez starostí! Catering restaurace Pod lesem je tady pro Vás!

Plánujete večírek pro Vaše klienty, zaměstnance, přátele nebo rodinu? Bude nám potěšením Vám s touto speciální příležitostí pomoci a postarat se o jedinečný gurmánský zážitek. Stačí jen vyzkoušet.

Catering restaurace Pod lesem čerpá z mnohaletých zkušeností. Zabýváme se cateringem od nejmenších soukromých akcí až po velké koncerty a koncertní turné. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a maximálně se snažíme vyhovět požadavkům klienta. V široké a různorodé nabídce studených a teplých pokrmů, dezertů, salátů a dalších dobrot si určitě každý vybere podle své chuti. To vše velmi efektně zabalené a připravené k servírování.

Vychutnejte si pohostinnost a profesionalitu, kterou Vám catering restaurace Pod lesem nabízí, včetně kompletního servisu i mimo naše prostory. U Vás v kanceláři, doma, na zahradě, zkrátka na jakémkoliv Vámi vybraném místě, Vám nabídneme výběr perfektní kuchyně od jednohubek a finger foods až po servírované večeře o několika chodech. Vždy záleží jen na Vaší fantazii. Je to velmi jednoduché: stačí nás kontaktovat a o ostatní se postaráme my. Na Vás zůstane už jen vychutnat si prvotřídní speciality z naší kuchyně a nechat se hýčkat.

Publikováno: 31.01.2018

Chcete být informováni o našich novinkách a akcích?


X
Odběr novinek